צוות מנהל

עדי ברש

יושבת ראש

עדי למדה במכללה הימית במכמורת, עבדה בשימור צבי ים בארץ ובחו"ל והיום היא מקדישה את זמנה במחקר והגנה על דגי הסחוס. עדי היא דוקטורנטית באוניברסיטת חיפה, לומדת את הביולוגיה והאקולוגיה של כרישים ובטאים בים התיכון של ישראל. העניין בכרישים החל בעקבות ההכרות עם התקבצויות הכרישים בתחנות הכח, אותן היא חוקרת מאז שנת 2012. עדי מכהנת כיושבת ראש העמותה.

ברק עזריאלי​

לאחר לימודי התואר הראשון במכמורת, הגיע ברק להתנדב בניטור הגיטרנים הצעירים במעגן מיכאל. לאחר חודשים של עבודה מרוכזת, נרשם ברק כמסטרנט (תואר שני מחקרי) בתחנה לחקר הים באוניברסיטת חיפה, שם הוא עורך מחקר אקולוגי על איזורי האומנה של גיטרנים צעירים בחופי הארץ. בקרוב יסיים את לימודי התואר השני. בעמותה ברק מרכז את תחום השימור של דגי הסחוס בים התיכון.

יערה גרוסמרק

הסברה וחינוך

יערה היא בעלת תואר ראשון במדעי הים ובוגרת תואר שני בביולוגיה ימית באוניברסיטת חיפה. יערה אחראית על תחום ההסברה והחינוך בעמותה, ומפתחת תכנים חינוכיים והסברתיים לציבור הרחב בנוסף להיותה אחראית על תיעוד הדיווחים לפרוייקט התצפיות הגדול.
Shachar

שחר חייקין

שחר הינו מדריך לצלילה חופשית וכבר במהלך התואר הראשון החל לתעד את התקבצויות הבטאים במכמורת. סקרי הבטאים התפתחו למחקר הנמצא כעת בשלבי פרסום. השנה התחיל שחר לימודי מחקר באוניברסיטת תל אביב.

אורי פיזנטי​​

אורי הוא מדריך צלילה מנוסה, בעל נסיון וידע רב בנושא צלילה עם כרישים ועל כרישים בכלל. לאחרונה סיים את לימודיו להנדסה תעשייה וניהול והחל תואר שני בניהול משאבי ים במרכז האקדמי רופין.

תומר קוחן​

תומר, צולל מקצועי בהכשרתו, גילה את האהבה לכרישים במהלך עבודתו בכלובי הדגים באשדוד. מאז שהצטרף לכרישים בישראל לוקח תומר חלק בכל פעילויות המחקר וההסברה ואף השתתף ב2015 בתיוג של נחמה, הכרישה הראשונה שתוייגה בארץ. תומר הינו גזבר העמותה.

הדס גן-פרנקל

איסוף תצפיות

הדס הנה ביולוגית ימית ובעלת תואר שני במנהל עסקים וייעוץ ארגוני. בשנים האחרונות עוסקת בניהול שימור חיות בר ימיות ובעמותה היא מרכזת את איסוף התצפיות ותחום השימור בים סוף.

חברי עמותה

מתנדבים