העונה החלה!

סיור חופי בעקבות הכרישים

 

אנחנו מזמינים אתכם למפגש מיוחד בין אנשים לכרישים, בואו להרגיש בנוכחות העוצמתית של הכרישים מהחוף וללמוד תוכן מרתק.

בכל חורף, מגיעים עשרות כרישים לקרבת תחנות הכח בישראל כדי להנות מהספא המיוחד שנוצר בסביבה. זרם המים החמים שיוצא מתחנת הכח יחד עם שפך הנחל יוצרים מקום אידיאלי לכרישים לבלות בו את החורף. הכרישים מבלים כחצי שנה במים החמים, מנובמבר עד אפריל, ולרוב ניתן לראות אותם מהחוף.

למה הם מגיעים? מה הם עושים כשהם פה ולאן הם עוזבים?

בסיור נלמד על כרישים, התכונות המיוחדות שלהם והחשיבות שלהם למערכת האקולוגית, נטייל לאורך הנחל, ננסה לתצפת על סנפירי הכרישים מהחוף ונחפש שיניים בחול!

עמותת כרישים בישראל בשיתוף עם ההתאחדות הישראלית לצלילה מזמינים אתכם לחוויה יוצאת דופן! ההרשמה מראש באתר. הסיור מתאים למבוגרים, ילדים מגיל 5 ומעלה וכל אוהבי הים ואין שום צורך בידע בצלילה. הסיורים נפתחים להרשמה כשבוע לפני מועד הסיור כיוון שאנחנו תלויים במזג האוויר ובמצב הים.

הישארו מעודכנים כאן

 

מיקום: פארק נחל חדרה
מועד: בחודשים דצמבר-אפריל
קהל: מגיל 5 ומעלה
ציוד: כובע, הרבה מים, נעליים נוחות (לפעמים הנעליים יכולות להירטב), משקפת אם יש.

נתראה בחוף!

 

*עמותת כרישים בישראל וההתאחדות הישראלית לצלילה עושים את המיטב כדי שנוכל לראות כרישים מהחוף תוך התחשבות בתנאי מזג אוויר, מצב הים וגורמים משתנים נוספים, עם זאת אין התחייבות שנראה כרישים במהלך הסיור

**מדיניות ביטולים: נרשמים להדרכה יוכלו לבטל את ההרשמה על 48 שעות לפני הסיור ולקבל החזר מלא. ביטול של בין 24-48 שעות יגרור תשלום של 50% מהעלות ו24 שעות לפני הסיור לא ניתן יהיה לבטל את התשלום.

מבט על על תחנת הכוח בחדרה וקבוצת כרישים צילום: אילן אלגרבלי
מבט על על תחנת הכוח בחדרה וקבוצת כרישים צילום: אילן אלגרבלי
סיור כרישים בתחנת כוח חדרה צילום: שרי בורמן
סיור כרישים בתחנת כוח חדרה